top of page

Urzeka

Sam środek puszczy


Glamping Urzeka to wymarzone miejsce dla wielbicieli naturalnego wypoczynku z dziewiczym lasem, rzeką, dzikim ptactwem i nie tylko...w roli gospodarzy! Głęboko w Puszczy Lubuskiej, nad przepięknie meandrującą leśnymi wąwozami Pliszką; zamieszkacie w domkach namiotowych tzw. namiotach safari, usytuowanych bezpośrednio nad lustrem prywatnego jeziorka, z którego czasem puszcza do nas oko legendarny Sum.

   Puszcza Lubuska to 100 tys. hektarów zwartego kompleksu leśnego, przeciętego doliną rzeki Pliszki - malowniczej, dzikiej, kryształowej i nieznanej części dorzecza Odry. Zapraszamy Was do leśnej krainy sąsiadującej z pojezierzem lubuskim, obfitującej w przygodowe szlaki kajakarskie, rowerowe, konne.

   Nasze miejsce urzeka ciszą i odgłosami lasu, pachnie ziołami i czystym świeżym powietrzem. Poczujesz się w nim dobrze sam ze sobą, odpoczniesz, przeżyjesz niezapomniany czas z najbliższymi.

   Na naszą osadę składają się dwa duże 50m2 domki namiotowe, z dwiema sypialniami, salonem, kuchnią i łazienką, każdy dla 6 osób ; oraz 2 małe 2-osobowe namioty sypialniane. Małe namioty nie posiadają ogrzewania oraz łazienki, dlatego dostępne są w zestawie z dużym namiotem wyłącznie w ciepłym sezonie.

  Ugościmy łącznie 16 osób. Jeżeli zabraknie Ci miejsca w naszych domkach możesz rozbić również swój namiot za dodatkową opłatą.

   Zamieszkasz w ocieplanych w sposób znany z technicznej odzieży polarnej, ogrzewanych pompą ciepła i oddychających w upalne dni dni namiotach, które zostały zbudowane i komfortowo wyposażone z naturalnych materiałów najlepszej jakości. Poczujesz się w nich wyjątkowo, a w chłodne wieczory odpoczniesz w romantycznej, drewnianej wannie, która jest preludium do naszego naturalnego SPA. *Sauna stojąca nad brzegiem rzeki ze spektakularnym widokiem na jej zakola i głębię puszczy ,rześka kąpiel w rzece lub jeziorku z dodatkiem borowiny, relaks przy ognisku lub z książką w wygodnym fotelu to dopełnienie błogostanu, który chcemy Ci zaoferować. Glamping Urzeka zaprasza. * Sauna dostępna będzie od jesieni 2022.  Urzeka to  cisza nocna całą dobę docierająca przez ściany ciepłych, zimowych namiotów safari, to sauna z widokiem na rzekę i godziny przy ognisku nad leśnym jeziorkiem.

Karolina I Marta
Karolina I Marta
Karolina
Karolina I Marta
Marta
Karolina I Marta
Karolina I Marta

Zobacz też:

Dojazd do Urzeki to droga leśna, najmniej wyboistą opcję przedstawia mapa
Nawigacja Google często kieruje przez Koryta i Drzewce Stację, ta droga może okazać się przejezdna tylko dla samochodów terenowych.

mapa-dojazd-urzeka.jpg
lubiedomek.pl logo
milymlyn.pl logo
bottom of page